8 elementów wystroju Twojego biura, na które warto zwrócić uwagę już dziś

8 elementów wystroju Twojego biura, na które warto zwrócić uwagę już dziś

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak poprawić morale w biurze, prawdopodobnie przeprowadziłeś już pewne badania. Czy wiesz jednak, że najłatwiejszym sposobem, aby zacząć widzieć poprawa jest poruszenie się i być może zmiana elementów wystroju biura?

Czasem, zmiana naprawdę jest tak dobra jak odpoczynek, a declutter, pozwalając świeżej energii wejść w przestrzeń i wdrażając kilka wykończeń tu i tam, może być wszystko, czego potrzeba, aby pozwolić nowej, pozytywnej energii zacząć robić swój sposób w.

Oczywiście, ty potrzebujesz znać dokąd zaczynać. Nie można przejść do remontu całego biura, jeśli po prostu nie masz budżetu na to, i będzie to miało wpływ na poziom produktywności, jeśli robisz to w godzinach pracy en masse. Zamiast tego, zrobić trochę planowania wcześniej i ocenić każdy element na raz, pracując powoli, można dokonać mądrych i ostrożnych zmian, które będą miały znaczący wpływ na morale biura.

Komfort mebli biurowych

Czy Twoi pracownicy regularnie skarżą się na bóle pleców lub inne bóle i dolegliwości? Jeśli tak, to czas zmienić meble i zwrócić uwagę na ergonomiczne biurka i krzesła. Nawet jeśli nie masz skarg na dyskomfort, kilka nowych biurek i krzeseł biurowych tu i ówdzie.i może być świetnym sposobem na stworzenie nowej atmosfery w miejscu pracy. przestrzeń.

Jak dużo jest naturalnego światła?

Czy Twoje biuro jest obdarzone dużymi oknami, czy też masz tylko małe okna? Cokolwiek masz, zrób wszystko, aby umożliwić jak najwięcej naturalnego światła, aby wejść do przestrzeni, jak to możliwe. To udowodniło poprawiające nastrój i może być świetnym sposobem na rozpoczęcie zauważania bardziej pozytywnych odczuć w przestrzeni biurowej.

Przyjrzyj się wentylacji biura

Czy stale polegasz na ogrzewaniu i klimatyzacji? To może sprawić, że przestrzeń duszną i może powodować bóle głowy w niektórych przypadkach. Chociaż nie można tego całkowicie uniknąć, co powiesz na otwarcie okien i wpuszczenie jak największej ilości świeżego powietrza? Ponownie, ma to wpływ na nastrój i zwiększające produktywność właściwości.

Sprawdź swój wystrój

Kolor ścian jest rzeczywiście bardzo ważny, jeśli chodzi o zapewnienie morale-boosting projekt biura w miejscu. Ciemne kolory mogą pogorszyć samopoczucie, ale kreatywne i jasne kolory mogą je podnieść. Pomyśl o błękitach, zieleniach i żółciach dla wygodnych i kreatywnych przestrzeni. Jeśli chcesz iść drogą monochromatyczną, upewnij się, że masz więcej jasnych niż ciemnych odcieni, aby zrównoważyć projekt.

Czy biuro jest inspirujące?

Czy wchodząc do biura masz poczucie, że jest to miejsce, w którym wykonuje się ciężką pracę, a ludzie czują się zainspirowani i zmotywowani? Możesz poczuć inspirację kiedy wchodzisz do pokoju, więc upewnij się, że zwracasz na to uwagę i jeśli czujesz, że należy dokonać zmian, zrób je!

Co z rozmieszczeniem mebli?

Czy Twoje biurka i szafki biurowe są usytuowane w najlepszych miejscach? Czy jest wystarczająco dużo miejsca dla pracowników, aby chodzić bez uczucia ciasnoty i bez walenia nogami w rogi biurek? Przesuwa twój meble wokoło trochę i pozwolić świeżą energię wchodzić.

Mieć Declutter

Tam jest nic satysfakcjonujący niż mieć dobrego declutter! Identyfikuje co ty no potrzebujesz i pozbywasz się je. Jeżeli tam jest cokolwiek ty możesz prezent lub recykling, robić to. Robiąc to, ty także pozwalasz przepływowi energii wchodzić twój przestrzeń ale decluttering jest wielkim sposobem pozwolić pracownikom czuć wolność zbyt; Dzwonić je umysłowego decluttering jeżeli ty lubisz, ale decluttering fizyczna przestrzeń jest poważnym nastrojowym boosterem.

Jak to jest?

Wspomnieliśmy o zauważeniu, czy biuro czuje się inspirujące, gdy wchodzisz do niego, ale jaki jest ogólny nastrój, gdy wchodzisz do swojego biura? Być może jest to największy wskaźnik tego, czy należy dokonać zmian. Czy to pozytywny, czy negatywny? Jak się czujesz?

Mając imponującywygodny, wspierający i atrakcyjny projekt biura jest najlepszym sposobem na zwiększenie morale, zatrzymanie obecnych pracowników, a nawet potencjalne przyciągnięcie nowych talentów do firmy.