3 sposoby na zrobienie więcej w krótszym czasie

3 sposoby na zrobienie więcej w krótszym czasie

Każdy z nas chciałby mieć więcej godzin w ciągu dnia, chciałby skończyć całą listę rzeczy do zrobienia i w rezultacie poczuć się dobrze. Problem w tym, że mamy określoną liczbę godzin i czasami pojawiają się problemy, które sprawiają, że nasze dobre intencje idą na marne.

Jeśli chcesz zrobić więcej w czasie, który masz do dyspozycji, ważne jest, abyś zawczasu zapoznał się z pomysłami na efektywne zarządzanie czasem.
Oto trzy superłatwe metody, które możesz wypróbować już dziś.

  1. Zadbaj o wygodę - z pewnością nie uda Ci się zrobić tak wiele, jak byś chciał, jeśli nie czujesz się komfortowo i odczuwasz bóle. Ergonomiczne krzesła idealnie nadają się do utrzymywania ciała w prawidłowej pozycji, ale kiedy jesteś z dala od biurka, upewnij się, że wiesz, jak siedzieć prawidłowo.
  2. Stwórz listę priorytetów - spisanie listy zadań, które musisz wykonać, a następnie uszeregowanie ich pod względem ważności jest kluczowe, ale możesz też pokusić się o oznaczenie ich kolorami, aby naprawdę wyróżnić ważne zadania! Robiąc wszystko, co w Twojej mocy, by każdego dnia zrealizować swoją listę, skupiasz swój umysł na celu. Jeśli zauważysz, że coś Cię rozprasza, wypróbuj podesty na biurko lub kabiny.
  3. Róbregularne przerwy - Może to zabrzmi nieproduktywnie, ale posłuchaj nas! Regularne przerwy pozwalają zachować skupienie i koncentrację. Jeśli będziesz starał się przetrwać spadek energii, nie będziesz wydajny. Zamiast tego rób przerwy i pij dużo wody energetyzującej! Może się również okazać, że zmiana pozycji z siedzącej na stojącą będzie dobrym bodźcem dla Twojego umysłu i pomoże Ci zrobić więcej w czasie, który masz do dyspozycji.

Czy masz jakieś wskazówki, które mógłbyś dodać?